KONGRE : Aylık Toplantı ve Fuar Haberleri Dergisi.


San Fransisco’ya "Yelken Açmak"

Amerika’nın en büyük yelken okulu OCSC Sailing ile “kardeş okul” olan İstanbul Sailing Academy, rotasını San Francisco’ya çevirecek.

İstanbul Sailing Academy’nin (ISAC), Amerika’nın en büyük yelken okulu olarak kabul edilen OCSC Sailing ile başlattığı kardeş okul uygulaması, yelken tutkunlarına 30 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında eşsiz bir fırsat sunacak.

San Francisco’daki Berkeley Marina’da kurulu olan OCSC Sailing, kapılarını ISAC öğrencilerine açarak 9 günlük özel programla San Francisco’da eğitim alma şansı sağlayacak.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...Dünya gümrükçüleri İstanbul'da buluştu...

Dünyanın bir çok noktasından gelen uzman gümrükçüler, İstanbul'da gerçekleştirilen IFCBA konferansı için biraraya geldi.

Uluslararası Gümrük Müşavirleri Dernekleri Federasyonu (IFCBA) Dünya Konferansı, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği (İGMD) ev sahipliğinde 9-11 Haziran'da İstanbul Swissotel the Bosphorus'ta düzenlendi. Bu yıl 10'uncusu gerçekleştirilen konferansta masaya yatırılan konular, “Gümrük Profesyonellerinin Güvenli ve Rekabetçi Bir Dünyadaki Rolü” teması çerçevesinde ele alındı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...