KONGRE : Aylık Toplantı ve Fuar Haberleri Dergisi.


“Küreselleşmenin Meydan Okuması”

15'inci Dünya Ekonomi Birliği Kongresi'nde 53 ülkeden iktisatçılar, dünya ekonomisini tartışmak için İstanbul'da biraraya geldi...

Türkiye Ekonomi Kurumu’nun (TEK) Uluslararası Ekonomi Birliği (IEA) ile birlikte düzenlediği 15'inci Dünya Ekonomi Kongresi, 25-29 Haziran 2008 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. “Küreselleşemenin Meydan Okuması” başlığı altında düzenlenen kongrenin açılışına konuşmacı olarak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TEK Başkanı Prof. Dr. Ercan Uygur, IEA Başkanı Prof. Dr. Guillermo Calvo katıldı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...2023'e Bankacılık Yolu

Türk Bankacılık Sistemi- Vizyon 2023 Kongresi'nde, Türkiye'deki yabancı sermayeli bankaların durumu ve bankacılık sisteminin geleceği ele alındı.

Türk Bankacılık Sistemi- Vizyon 2023 Kongresi, Türkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) tarafından 25-26 Haziran'da İstanbul Cevahir Kongre Merkezi'nde düzenlendi. “Cumhuriyet'in 100'üncü yılı 2023'te Türk Bankacılığının Olması Gereken Nokta” temalı kongreye bir çok ulusal banka yetkilisi, uzmanlar ve akademisyenler katıldı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...TEK Başkanı Prof. Dr. Ercan Uygur
IEA Başkanı Prof. Dr. Guillermo Calvo