KONGRE : Aylık Toplantı ve Fuar Haberleri Dergisi.


Düsseldorf'tan “First Class Menu”

Düsseldorf, 28 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 4 fuarla, gastronominin merkezini oluşturacak.

Uluslararası Otel, Gastronomi ve Catering İhtisas Fuarı (hogatec 2008) ve Intermessen 2008 Basın Toplantısı, 12 Haziran'da İstanbul'da Kabataş Kültür Merkezi'nde düzenlendi. 28 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek Uluslararası Süt Ürünleri İhtisas Fuarı (InterMopro), Uluslararası Dondurulmuş Gıdalar (InterCool), Uluslararası Et ve Et Ürünleri İhtisas Fuarı (InterMeat) ve hogatec 2008 fuarları basın toplantısına konuşmacı olarak Intermessen Gıda Fuarları Danışma Kurulu Üyesi Hans Wortelkamp, Messe Düsseldorf GmbH hogatec Basın Sözcüsü Cornelia Jokisch ve Messe Düsseldorf GmbH Türkiye Temsilcisi Demet Tezulaş katıldı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...Sac Levha İşleme Sektörünün Randevusu: EuroBLECH 2008

Otomobil, makina, ısıtma gibi bir çok sektörün ortak noktası sac levha işleme sanayi için uzmanlar EuroBLECH 2008'de buluşacak.

21-25 Ekim'de Almanya'nın Hannover şehrinde gerçekleş-tirilecek EuroBLECH 2008 Fuarı'nın Basın Toplantısı, Hannover Messe International İstanbul tarafından 17 Haziran'da The Marmara İstanbul Hotel'de düzenlendi. Toplantıya konuşmacı olarak Mack Brooks Exhibitions LTD Fuar Direktörü Nicola Hamann, Mack Brooks Exhibitions LTD Halkla İlişkiler Müdürü Susanne Neuner katıldı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...