KONGRE : Aylık Toplantı ve Fuar Haberleri Dergisi.


WOW ISTANBUL HOTELS&CONVENTION CENTER 1. YILINI KUTLADI

İstanbul'un en büyük konaklama kapasitesi ile kongre merkezini bünyesinde barındıran WOW İstanbul Hotels&Convention Center yaş gününü personeli ile kutladı.

WOW Istanbul Hotels&Convention Center'ın kutlama gecesi Genel Koordinatörü Ziya Cihan, WOW Convention Center Genel Müdürü Zeynep Peker, WOW Istanbul Hotels&Convention Center'ın Genel Müdür Yardımcısı Abiş Hopikoğlu ve WOW Airport Hotel Müdürü Seçkin Berkant'ın açılış konuşmaları ile başladı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...Byotell'e yeni Genel Müdür atandı

Turizm dünyasının yakından tanıdığı ve yakın zamanda Eresin Hotel'de üst düzey yöneticilik yapmış olan Ahmet Seymen, 20 yıllık birikim ve tecrübesi ile 2 Haziran'dan itibaren Byotell'de Genel Müdür olarak görevine başladı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...ELITE WORLD HOTEL ISTANBUL'da teknoloji ile konforu birleştiriyor

İstanbul'un iş merkezi, kongre, toplantı, kültür-sanat, eğlence ve sağlık merkezlerinin buluşma noktası Taksim'de 5 yıldızlı oteller niteliğine sahip ELITE WORLS HOTEL, 1 Temmuz'da kapılarını açtı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...

Dedeman Otelcilik ve Decar'dan IDO Sea&Miles Club üyelerine fırsatlar

Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş., yine bir Dedeman kuruluşu olan Decar "Rent a Car" ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), İDO Sea& Miles Club üyelerinin Dedeman otellerinde konaklamaları veya Decar'dan araç kiralamaları halinde kazanacakları indirim ve mil puanlara ilişkin anlaşma imzaladılar.

Anlaşmaya göre, Dedeman Otelleri bundan böyle Sea&Miles Club kartı sahibi İDO müşterilerine, konaklama fiyatları üzerinden yüzde 30 indirim uygulayacak.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...SAFARİ TURLARI, TREKKİNG, DAĞ BİSİKLETİ, AT GEZİLERİ, PAINTBALL İLE KARTEPE’DE HAFTASONU KAÇAMAKLARI!

Kışın kayağın cazibe merkezi olan Kartepe; yazın toplantı, seminer ve kongre organizasyonlarının dışında, muhteşem doğal güzelliğiyle konuklarını büyülüyor. Bu arada safari turları, dağ bisikletiyle doğa turu, trekking, at gezileri, paintball gibi strateji oyunlarıyla günübirlik tur seçenekleri ile yazın da Kartepe doğaseverleri misafir ediyor.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...The Green Park Hotels & Resorts, kongre otelinin kapılarını
2009’da açacak

The Green Park Hotels & Resorts, 2009’un ilk döneminde de The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ı yerli ve yabancı turizmin hizmetine açacak.

İstanbul’un Anadolu Yakası’na önemli hareketlilik kazandıracak The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, Pendik sahilinde 500 odalı ve 1100 yatak kapasiteli olan otel ile kongre sektörüne görkemli bir dünya yaratıyor. Henüz açılmadan, bazı organizasyonların rezervasyonlarını kabul etmeye başlayan otel, 80 ila 2 bin kişi kapasiteli, değişik büyüklüklerde 46 toplantı ve değişik boyutlardaki balo salonlarıyla hizmet verecek.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...ACCOR SERVICES TRABZON BÖLGE OFİSİ AÇILDI

Ticket Restaurant yemek kuponu ve kartları ile Türkiye çapında 81 ilde 27 bini aşkın restoranda öğle yemeği hizmeti veren Accor Services’in 6. bölge ofisi Trabzon’da hizmet vermeye başladı.

Accor Services’in bağlı bulunduğu Accor Grubu bünyesinde yer alan Accor Otel Grubu da bölgedeki potansiyeli değerlendirmek amacıyla 7 Ekim tarihinde Novotel Trabzon’un açılışını gerçekleştirecek.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Temmuz-Ağustos 2008 Sayısında...

The Green Park Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atilla Üstündağ