KONGRE : Aylık Toplantı ve Fuar Haberleri Dergisi.The Marmara grubuna Amerika’dan çifte ödül geldi. The Amerikan Academy of Hospitality Sciences tarafından düzenlenen ve dünya çapında en saygın turizm ödülü olarak kabul edilen “Five Star Diamond Award” bu yıl Türkiye otelleri içinde The Marmara grubuna değer görüldü. The Marmara grubu bünyesinde hizmet veren The Marmara İstanbul ve The Marmara Esma Sultan ödülün sahibi oldu.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ekim 2008 Sayısında...Dedeman Cappadocia’ya yeni Genel Müdür

Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren
Dedeman Cappadocia Hotel & Convention Center Genel Müdürlüğü
görevine Gündüz Yeşil atandı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ekim 2008 Sayısında...Ünlü Şef Kevin Mcintyre Dedeman Antalya’da

Uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan ve otelcilik alanında tanınmış bir isim olan İngiliz Şef Kevin Thomas McIntyre, Eylül 2008 itibariyle Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’da Executive Şef olarak görevine başladı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ekim 2008 Sayısında...Av eti menüleri Conrad İstanbul Prego’da

Lezzetin sanata dönüştüğü İtalyan mutfağından yola çıkarak hazırlanan özel av etleri degüstasyon menüleri, Şef Batuhan Piatti’nin hüneri ile Prego Restoran’da meraklılarıyla buluşuyor. Mania Gurme tarafından ithal edilen İtalyan şaraplarıyla eşleştirilerek sunulan av etleri menüleri 7 - 21 Ekim ve 4 -18 Kasım tarihlerinde özel servisle ikram edilecek.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ekim 2008 Sayısında...Magic Life’a TUI Holly Ödülü