KONGRE : Aylık Toplantı ve Fuar Haberleri Dergisi.


Uludağ Alkoçlar Otel, unutulamayacak bir Sevgililer Günü
vaad ediyor…

Uludağ Alkoçlar Otel’de, 14 Şubat akşamına özel düzenlenen fasıl eşliğindeki gala yemeği ile çiftler hoş dakikalar geçirecekler.

Sevgililer Günü akşamı, Alkoçlar pistinde yapılacak kayaklı meşale gösterilerinin ardından, çiftlere sıcak şarap ikramı yapılacak.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ocak-Şubat 2009 Sayısında...Dedeman Antalya Hotel & Convention Center ’da Sevgililer Günü

Dedeman Antalya Hotel & Convention Center, Sevgililer Günü’nde başbaşa romantik bir gün geçirmeyi dileyen çiftlere, cazip konaklama ve gala yemeği alternatifleri sunuyor. 14 Şubat’ta Dedeman Antalya Hotel & Convention Center’ın Romeo & Juliet konaklama paketini tercih edenler, muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzaralı delüks odada tek gecelik konaklama, otele erken giriş otelden geç ayrılma imkanı, turn down servisi, İrem & Lilia’nın piyano ve keman ile canlı müzik performansı eşliğinde mum ışığında özel mönü ve limitsiz yerli içki sunumu, 11:30 – 15:00 arasında canlı müzik eşliğinde Türk mutfağının favori kahvaltı ve lezzetleri ile Türk Brunch, life style kullanımı, tüm harcamalarda %15 indirim gibi olanaklardan yararlanabiliyorlar.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ocak-Şubat 2009 Sayısında...Mercure Otel’de Sevgililer Günü’nde Ziynet Sali Konseri

“Herkes Evine” albümüyle büyük bir başarıya imza atan Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali, 14 Şubat sevgililer gününde Girne Mercure Otel’de konser verecek.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ocak-Şubat 2009 Sayısında...Limak International Hotels & Resorts
turizm ve kongre dünyasında atakta...

Türkiye’nin öne çıkan gruplarından Limak Holding, turizm yatırımlarıyla da dikkat çekiyor. Limak Grubu, Antalya’da 4 adet 5 Yıldızlı Otel ve Ankara’da bulunan Butik Otelinden sonra 6’ncı otelini Kıbrıs’ta açacak. 2010 Haziran ayında Bafra bölgesinde hizmete girmesi planlanan Limak Babylon De Luxe Hotel & Resort, ulusal ve uluslararası kongreler için tasarlanan değişik kapasitelerde 8 toplantı salonu ile hizmet verecek.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ocak-Şubat 2009 Sayısında...Şehir merkezinde müzik, eğlence ve konfor birarada…

Midtown hotel, dünyaca ünlü birçok sanatçının sahne aldığı, Beyoğlu’nun yeni performans ve etkinlik merkezi thehall’un, geçen sene olduğu gibi bu sene de, konaklama sponsorluğuna devam ediyor. Doğal hayatı koruma konseptiyle farklılık yaratan midtown hotel, restorasyonunu 132 yıllık bir binanın tarihi dokusuna sadık kalarak hazırlayan thehall ile aynı anlayışı paylaşıyor. Konser, parti, moda gösterileri, sanat tasarım sergileri ve kurumsal organizasyonların düzenlenebileceği esnek ve şaşırtıcı bir mimari özelliklere sahip thehall, The Sweet Vandals, BahSamba, Chuck Love, Goldie, İskender Paydaş gibi yerli yabancı müzik gruplarının sahne performansları ile birçok etkinliğe imza attı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ocak-Şubat 2009 Sayısında...Sungate SPA Antalyalı konuklarını ağırlıyor...

Antalya merkezine yarım saat uzaklıkta olan Sungate SPA, artık yalnızca Sungate Port Royal’de konaklayanlara değil, Antalyalı SPA tutkunlarına da hizmet veriyor. Sungate SPA’nın özel masajlarını 09:00 -14:00 arasında yaptıran Antalyalılar yüzde 10 indirime sahip oluyor.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Ocak-Şubat 2009 Sayısında...MÖVENPİCK HOTEL İSTANBUL’DA HAMSİ ZİYAFETİ...