KONGRE : Aylık Toplantı ve Fuar Haberleri Dergisi.


KEFALUKA RESORT Nisan ayında açılıyor...

Ek – Can Inşaat & Otomotiv şirketiin turizm deki ilk yatırımı olan Kefaluka Resort, Bodrum’da Akyarlar Koyu’na hakim dağın eteğinde, 50 bin metrekarelik alan içine inşa edildi. Yüzde 95’i deniz manzaralı 370 oda ve 14 lüks residence ile hizmet verecek olan otel, Bodrum’un dinamizm ve eğlencesini sükunet ve güleryüzlü birinci sınıf hizmet anlayışı ile birleştirecek ve Nisan ayında misafirlerine kapılarını açacak.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Mart-Nisan 2009 Sayısında...BİLKENT OTEL’DE GÜNEYDOĞU YEMEKLERİ HAFTASI

Güneydoğu’ nun benzersiz lezzetleri; Akdeniz Mutfağı’ nın geleneksel mutfak hüneri ile buluştu. 5 –14 Mart tarihleri arasında hergün, öğle ve akşam yemeklerinde, “Antep Yuvalaması”ndan “Gavurdağ Salatası”na; “Lebbeniye Çorbası”ndan “Muhammara”ya; “Felafel Bakla”dan “Künefe” ye kadar, zengin seçenekli yöresel lezzetlerle bezenmiş bir yemek şöleni düzenlendi.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Mart-Nisan 2009 Sayısında...“EN SEVİLEN GOLF RESORT ÖDÜLܔNÜ
GLORIA HOTELS & RESORTS TÜRKİYE'YE TAŞIDI

Avrupa’nın en çok okunan en önemli Golf dergilerinden biri olan, Golf Journal dergisinin Almanya’da gerçekleşen "Golf Journal Travel Awards" ödül töreninde " Gloria Golf Resort", Alman golfçülerin Almanya dışında, uluslararası en çok sevdikleri Golf Resort kategorisinde yüzlerce oteli geride bırakarak birincilik ödülü aldı.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Mart-Nisan 2009 Sayısında...Osmanlı’nın Lezzet Mirası “Saray Mutfağı”

Holiday Inn Istanbul Airport North - Saltanat Restaurant, Osmanlı Saray Mutfağı´ nın seçkin örneklerini, gurmelere yakışır tat ve sunum ile misafirlerine sunmaktadır. Osmanlı Saray Mutfağın’dan orjinaline sadık kalınarak oluşturulan mönüleri ile Holiday Inn Istanbul Airport North, Saltanat Restaurant’ın menüsünde Zencefilli acı deniz ürünleri çorbası, Şiveydiz, Lebeniye, Dövme salatası, Osmanlı salatası, Koruk suyunda kuru patlıcan dolması, Asma yaprağında sardalya, Kiremitte cunda karides, Kalamar ve sakız kabağı tava, Saltanat su böreği, Ayvalı Saltanat Kebap Izgara lagos fileto, Kuzu küşleme, Piliç göğsü sarması, Çentik kebabı, Kiremitte levrek, Dana tuffahiye, Levzine, Kaymaklı ayva tatlısı gibi orijinal reçetesine sadık kalınarak hazırlanmış tarihi lezzetler yer alıyor.

Devamı Kongre Rehber Dergisi Mart-Nisan 2009 Sayısında...İstanbul’un kalbinde yer alan Holiday Inn Şişli
çok yakında hizmete giriyor…